Mecz - szachy aktywne

Moderator: kolokwium

Postprzez demon_szybkosci » 24 paź 2009, 20:47

:arrow: Widze, ze kolega albo bardzo sie przejmuje meczem albo humoru dzis nie znalazl :mrgreen: :P ;) :roll:
Celem meczu (przynajmniej dla mnie) jest takze dobra zabawa i poczucie wspolnej rywalizacji (miedzy druzynami). Odnosnie wyniku nie mam zadnych zludzen :P
demon_szybkosci

Postprzez Rafcik » 25 paź 2009, 00:04

Dopiero w listopadzie.. :| To ja na aż tak w przyszłość to nie planuje. Chociaż jakbym miał wolny wieczór to mogę Wam coś tam pomóc. :P
Rafcik
Administrator

Podziękował : 112 razy
Otrzymał podziękowań: 423 razy
Ranking: 0

Postprzez mattihau » 25 paź 2009, 11:10

lista zawodników szachowe.pl na dzień dzisiejszy:

•misiek1994
•demon_szybkosci
•mol_ksiazkowy
•Vujek199
•Daniel
•redjok
•topguy
•kspttw
•mattihau
•Robczas
•oniek
•Rafcik

Jest nas coraz więcej chętnych! Proszę każdego z wymienionych zawodników o przestawienie swojego poziomu gry abyś my mogli ocenić kto powinien grać, nie każdego poziom bowiem znamy.
Dziś w nocy powstanie ankieta z nickami i każdy będzie mógł wybrać 6 zawodników, którzy powinni grać według niego w meczu. Ankieta potrwa do 31 października do 24:00 abyś my mogli w Niedzielę podać skład. Zdobywca największej ilości głosów będzie grał na 1 szachownicy [...] 7 miejsce w ankiecie to będzie 1 miejsce rezerwowe ;)
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez kspttw » 25 paź 2009, 12:37

hmm, warto by się zastanowić nad dodatkowym kryterium, bo raczej będą 2 osoby z taką samą liczbą głosów.
kspttw

Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez BulBulAtor » 25 paź 2009, 13:12

Dodatkowym kryterium jest zdanie kapitana.
BulBulAtor

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez demon_szybkosci » 25 paź 2009, 15:41

:idea: Jak bedzie mozliwosc otrzymania ostatniej deski to bede wdzieczny :) ;). Jak dobrze widze, to mamy dokladnie 2 ekipy (druzyna #1 i #2) skoro az 12 zawodnikow zadeklarowalo chec gry. Wiec jesli pierwszy mecz okaze sie dobrym pomyslem, to mozna pomyslec o dwoch druzynach lub o meczu na 8-9 deskach wraz z rewanzem (wtedy ci co nie zagrali maja szanse w rewanzu zagrac). Co o tym myslicie? :roll:
demon_szybkosci

Postprzez BulBulAtor » 25 paź 2009, 18:18

A przeciwnicy mają tylu chętnych?
BulBulAtor

Postprzez mattihau » 26 paź 2009, 00:36

kspttw napisał(a):hmm, warto by się zastanowić nad dodatkowym kryterium, bo raczej będą 2 osoby z taką samą liczbą głosów.
Dodatkowym kryterium jest zdanie kapitana.

Poczułem się samozwańczym kapitanem ;) ale chyba tak naturalnie wychodzi...

W przypadku równej ilości głosów większej ilości zawodników zostawiam sobie prawo głosu, jeśli nie ma sprzeciwu.

na forum szachisty padło stwierdzenie, że sędzią meczu powinien zostać kolokwium vel. tpp znany nam wszystkim dobrze! ja uważam to za doskonały pomysł i mam nadzieję, że nie będzie sprzeciwu!

Zostało około 20 min na zgłaszanie kandydatur do gry w meczu... ankieta z opóźnieniem pojawi się dopiero jutro - chcę pozbierać jak najwięcej informacji o zawodnikach, tak aby wybór był sensowny i klarowny!

Proszę każdego kto się zgłosił o zostawienie tutaj lub na PW informacji o swoim poziomie gry (rankingu, kategorii) w celu umieszczenia takiej informacji w ankiecie!
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Postprzez misiek1994 » 26 paź 2009, 19:40

Z tym zamkniętym forum to przegiołeś, bo nawet jak wejde po podaniu hasła to nie moge niczego napisać.
misiek1994

Ranking: 1800
kurnik.pl: michalv4
FICS: MichalKlis

Postprzez mattihau » 27 paź 2009, 00:45

Z tym zamkniętym forum to przegiołeś, bo nawet jak wejde po podaniu hasła to nie moge niczego napisać.

forum już otwartę... proszę o cierpliwość bo ostatnio ciężko z czasem u studentów...
mattihau
Zasłużony

Postprzez mattihau » 07 lis 2009, 13:57

Gramy o 20.00 w niedzielę w pokoju tumpity. Jeśli pokój będzie zapchany, przesuwamy się o jeden niżej itd.(wipsowo, ...). W związku z tym proszę zawodników drużyny o przybycie na godzinę 19.40, by obyło się bez spóźnień. Skład:

nick z forum - nick z kurnika

1. kspttw - kspttw
2. Rafcik - mendaipijak
3. oniek - mikidar
4. redjok - redjok
5. mattihau - mattihau
6. demon_szybkosci - studentmolowy

rezerwa:
7. Robczas - Robczas
8. mol_ksiazkowy - munoz
9. Daniel - daniellud
10. misiek1994 - michalv4
11. topguy - topguy
12. Vujek1991 - vuiek1991

Stoły założy sędzia meczu tpp - kolokwium!
Proszę wszystkich o stawienie się! Gramy na wyżej podanych nickach! W razie braku zawodników z składu podstawowego niezbędni będą rezerwowi! Godzina 19:50 według czasu kurnika będzie ostateczną w której uformuje się skład do tego czasu chce mieć wiadomość o tym kto będzie na 100%!
mattihau
Zasłużony

Postprzez kolokwium » 07 lis 2009, 15:04

Pary w meczu i skład rezerwowy:
Kod: Zaznacz cały
       białe                             czarne
1. maxum (rejnevan)                - kspttw (kspttw)
2. Rafcik (mendaipijak)            - guti (gutierez1983)
3. arkoski (arkoski)               - oniek (mikidar)
4. redjok (redjok)                 - herring (herringpl)
5. Marcinos (mastah_marcin)        - mattihau (mattihau)
6. demon_szybkosci (studentmolowy) - Vishy (petrosjan64)

rezerwa:

szachista.com
1. DonPiotr - madeingryfino

szachowe.pl
1. Robczas - Robczas
2. mol_ksiazkowy - munoz
3. Daniel - daniellud
4. misiek1994 - michalv4
5. topguy - topguy
6. Vujek1991 - vuiek1991

Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani będą mieli dobre łącza (i nie będzie wahań napięcia zasilającego).
nick sędziego "tpp"
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2313 razy
Otrzymał podziękowań: 2465 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez demon_szybkosci » 07 lis 2009, 20:00

:idea: Dziekuje za wywieszenie oficjalnej listy kojarzenia. Takze mam nadzieje, ze mecz odbedzie sie w przyjemnej atmosferze, w duchu sportowej rywalizacji oraz zgodnie z zasadami FAIR PLAY.

:arrow: PS. U mnie z laczem internetowym bywa ostatnio na kurniku roznie. Tak czy inaczej NIE MA mozliwosci, aby korzystal z niedozwolonego wsparcia. Gram tylko i az wlasna glowa :). Na internet (jakosc polaczenia) wplywu nie mam, chociaz zauwazylem, ze w godzinach tzw. "szczytu" kurnika (zwykle g.21-23) moje polaczenie jest niekiedy zupelnie nieprzewidywalne. :? :( :roll:
demon_szybkosci

Postprzez BulBulAtor » 07 lis 2009, 22:07

Pan Sędzia już się przygotował nie chcąc grać w Lidze Mistrzów w niedzielę.
ShoutBox
[Dzisiaj 7:54] kolokwium: Zastrzegam, że w sobotę i niedzielę nie gram bo będę na radiówce i rozwaliłyby mnie lagi (poresztą jest mecz szachista-szachowe). :|
BulBulAtor

Postprzez mattihau » 08 lis 2009, 20:19

Ostatni dzwonek ! za 40 min zaczynamy !

http://ko.kurnik.pl/?ch=tumpity - link do pokoju jakby był pełny ;)
mattihau
Zasłużony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [2009] Szachista.com - szachowe.pl - szachy aktywne