Głosowanie - zawodnicy do meczu (szachy szybkie)

Moderator: kolokwium

Kto powinien reprezentować forum szachowe.pl w meczu z szachista.com (wybierz maks. 6 zawodników)

Ankieta zakończyła się 01 lis 2009, 00:55

misiek1994
1
1%
demon_szybkosci
12
13%
mol_ksiazkowy
6
7%
Vujek1991
1
1%
Daniel
2
2%
redjok
13
15%
topguy
1
1%
kspttw
12
13%
mattihau
13
15%
Robczas
8
9%
oniek
9
10%
Rafcik
11
12%

Razem głosów : 89

Postprzez kspttw » 01 lis 2009, 13:56

demon_szybkosci napisał(a):Jesli dostales tyle glosow co demon to ALBO jestes bardzo znany i/lub lubiany albo grasz pierunsko mocno :P :mrgreen: :shock: :ok:

Dostałem jeden mniej.

demon_szybkosci napisał(a):PS. Jesli twoj nick to interpido :shock: ...to glowe z kapelusza zdejmuje :D

Nie, ale znam ludzi, którzy te turnieje organizują. No i jestem aktualnie na czele tych turniejów :)
kspttw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Rafcik » 01 lis 2009, 18:35

Niech rezerwowy się rozgrzewa, bo najprawdopodobniej nie zdążę wrócić w porę z turnieju szachowego. :|

kspttw, osobiście to nie wiem kim jesteś i czy w ogóle masz ranking który deklarujesz. Pewnie też jesteś anonimowy i dla większości użytkowników. Na forum jestem jak Demon od "zarania dziejów", większość pisząca zna mnie tutaj, nie tylko z forumowego nicka, ale też na pewno z imienia i nazwiska. Więc większość głosująca mogła mnie sprawdzić na FIDE i zobaczyć mój ranking, czyli sprawdzić mniej więcej moją siłę gry. Mimo, to dostałem nawet mniej głosów niż Ty. To obala i Twoje, kspttw argumenty, jak i Demona. Kropka. ;)
Rafcik
Administrator

Podziękował : 112 razy
Otrzymał podziękowań: 423 razy
Ranking: 0

Postprzez kspttw » 01 lis 2009, 19:11

Rafcik napisał(a):To obala i Twoje, kspttw argumenty

Możesz mi przypomnieć moje argumenty? Bo jakoś wydaje mi się, że napisałem wyraźnie, że nie uważam że zasługuje na konkretną liczbę głosów, po za tym dostałem ich sporo. A ranking dlaczego miałbym zawyżać, co? Radzę ważyć słowa.

Ani wasze głosy, ani pierwsza deska nie są mi potrzebne. Może grać demon na 1st, mogę w ogóle nie grać. Przeczytaj sobie jeszcze raz moje posty, a potem pisz.
kspttw

Postprzez Rafcik » 01 lis 2009, 19:36

kspttw napisał(a):Możesz mi przypomnieć moje argumenty?

kspttw napisał(a):Po za tym, jak już wcześniej pisałem wydaje mi się, że to mecz szachowy, i liczą się umiejętności szachowe, a nie staż na forum.

kspttw napisał(a):A ranking dlaczego miałbym zawyżać, co?

Cytując:
kspttw napisał(a):Przeczytaj sobie jeszcze raz moje posty, a potem pisz.

Nigdzie nie napisałem, że zawyżasz ranking, więc:
kspttw napisał(a):Radzę ważyć słowa.
Rafcik
Administrator

Postprzez kolokwium » 01 lis 2009, 19:42

Rafcik napisał(a):kspttw, osobiście to nie wiem kim jesteś i czy w ogóle masz ranking który deklarujesz.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2313 razy
Otrzymał podziękowań: 2465 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez mattihau » 01 lis 2009, 19:53

Panowie stop...

Kapitan czuwa... nie napisał bym tylko deklarowanego rankingu przy czyimś nicku... większość was znam a tych których nie znam sprawdziłem.

kspttw ma ranking jaki zdeklarował, chce pozostać anonimowy jego prawo!
Nie kłóćmy się o nie ważne sprawy a zajmijmy się przygotowaniem do meczu :)

Rafcik napisał(a):Niech rezerwowy się rozgrzewa, bo najprawdopodobniej nie zdążę wrócić w porę z turnieju szachowego. :|

Proszę Cię zastanów się dobrze czy rzeczywiście nie masz możliwości powrotu na czas toć to dopiero 20:00!!
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez kspttw » 01 lis 2009, 20:06

kspttw ma ranking jaki zdeklarował, chce pozostać anonimowy jego prawo!

Kiedyś napisałem jak się nazywam. Mnie uczono, że to jest jawność.

Rafcik - do ciebie nie mam słów. Na swoją obronę wyciągasz zdanie wyrwane z kontekstu, które w całej wypowiedzi oznaczało, to co każdy widzi.

Jeśli komuś nie pasuje moja osoba, to proszę bardzo mogę nie grać. Naprawdę nie muszę grać, a gra w niezgodnym gronie nie ma większego sensu. Tak więc jeśli ktoś wyrazi taką chęć z grających to zrezygnuję.
kspttw

Postprzez redjok » 01 lis 2009, 20:47

No jeszcze złapcie się za czupryny wytarzajcie w pokrzywach, błocie i krzakach.
Jak Wam przejdzie to czas pomyśleć o przygotowaniach do meczu.
redjok
Administrator

Podziękował : 523 razy
Otrzymał podziękowań: 580 razy
FICS: redjok

Postprzez Rafcik » 01 lis 2009, 22:09

kspttw napisał(a):Kiedyś napisałem jak się nazywam. Mnie uczono, że to jest jawność.

Nie widziałem, wybacz.

kspttw napisał(a):Jeśli komuś nie pasuje moja osoba, to proszę bardzo mogę nie grać. Naprawdę nie muszę grać, a gra w niezgodnym gronie nie ma większego sensu. Tak więc jeśli ktoś wyrazi taką chęć z grających to zrezygnuję.

Ale o co Ci właściwie chodzi?!
To, że napisałem własną opinię (do której mam prawo) i zarazem fakt jakim jest, że:
Rafcik napisał(a):kspttw, osobiście to nie wiem kim jesteś i czy w ogóle masz ranking który deklarujesz. Pewnie też jesteś anonimowy i dla większości użytkowników.

Jeżeli ktoś tu widzi, że Cię obraziłem to nich mi to wytknie i napisze mi w jaki sposób Cię uraziłem, proszę.

Jeżeli złamałem regulamin to proszę o zbanowanie mojego konta.

kspttw napisał(a):Rafcik - do ciebie nie mam słów. Na swoją obronę wyciągasz zdanie wyrwane z kontekstu, które w całej wypowiedzi oznaczało, to co każdy widzi.

Ale przed czym mam się bronić? Te zdanie to jakaś metafora była? Co oznaczało?

mattihau napisał(a):Proszę Cię zastanów się dobrze czy rzeczywiście nie masz możliwości powrotu na czas toć to dopiero 20:00!!

Od 16:00 mam rundę tempem 90min+30sek/ruch. Także nie mogę niczego obiecać.

kolokwium napisał(a):
Rafcik napisał(a):kspttw, osobiście to nie wiem kim jesteś i czy w ogóle masz ranking który deklarujesz.

Dalej nie widzę tutaj słowa o zawyżaniu rankingu. Czy nie napisałem pisząc w skrócie, że osobiście nie wiem jaki ranking ma kolega?
Rafcik
Administrator

Postprzez mattihau » 01 lis 2009, 23:00

Temat zamknięty! Głosowanie zakończone! Wszystkie wątpliwości na prv!
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 18 razy

Poprzednia strona

Powrót do [2009] Szachista.com - szachowe.pl - szachy aktywne